KNAPov Božić održava se 21. prosinca od 17 sati
Pred kraj samoga Adventa, u petak, 21. prosinca od 17.00 sati, Centar KNAP poziva na KNAPov Božić.
Svojim posjetiteljima poklanjaju dvije besplatne predstave – Božićnu priču za najmanje i Dr Wong za one nešto veće, te božićni Jazz koncert!
Osim što će posjetitelji moći uživati u predstavama i Jazz glazbi tu je i Last minute božićni sajam, gdje će se moći pronaći mnogo maštovitih i unikatnih poklona, prirodne kozmetike, umjetničkih radova, nakita, ukrasa za bor, sitnih božićnih kolača i svih onih sitnica bez kojih Božić ne bi bio potpun.
Ove zime se u KNAP-u ponovno smjestio poseban poštanski ured Sjevernog pola gdje će najmlađi, ali i oni malo veći taman na vrijeme stići napisati pismo djedu Božićnjaku uz pomoć njegovih vilenjaka.
Osim što ćete riješiti problem oko poklona za svoje najmilije, napisati pismo Djedu, moći ćete uživati uz najljepše božićne pjesme koje će pjevati naši Kikići i ženski vokalni sastav „Rezonanca“,
a sve to uz ukusne delicije i kuhano vino koje priprema naš Knap Caffe.
PROGRAM:
17.00 – 17.30h Pjevaju nam Kikići
17.00 – 20.00h Last minute božićni sajam
17.00 – 20.00h Poštanski ured Sjevernog pola
17.00 – 18.00h Božićne Dramaonice
17.00 – 18.00h Božićna kreativna familija
17.30 – 18.30h Nastup ženskog vokalnog sastava „Rezonanca“
18.30 – 19.00h Dječja predstava „Božićna priča“
19.00 – 20.00h Božićni Jazz koncert
20.00 – 21.00h Obiteljska predstava „Dr.Wong“


